Türkçe English Deutsch Русский

Prenses Gıda Ltd. Şti.

ÇİTELLO kuruyemiş Önce insan sağlığı ve kalite ilkesiyle 1995 yılından beri büyüyerek yoluna devam eden ve sektörünün önemli markası olan Çitello kuruyemiş, marka hedefimiz olarak gerek iç gerekse dış pazarda varlığımızı uzun yıllar devam ettirmek, ülkemizin bereketli topraklarının bize sunmuş olduğu lezzeti kalitemizden ve tüketici sağlığına verdiğimiz özenden asla taviz vermeden tüm markaları ile POPSTAR , PRENSES, JAN JAN gibi ürünlerini dünyada tanıtmakdır

Hakkımızda Banner


ŞİRKET PROFİLİ

Prenses Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1992 yılında kurulmuştur. Etkin pazarlama ve dağıtım yöntemleriyle 1995 yılına kadar bünyesinde bulunan bayilerle çalışma yapmıştır. 1999 yılında kuruyemiş üretimine başlamış ve Paketlenmiş kuruyemiş piyasasına ÇİTELLO markasını kazandırmıştır.

ISO 9001,2000 Kalite Sertifikalarını ve HACCP sertifikası ürünlerini tescil ettirmiştir. Kuruyemiş sektöründe sağlık ve kaliteyi birleştirerek teknolojik gelişmeleri her alanda takip ederek çalışmalarına katmıştır. Doğal lezzetleri tazeliğini koruyan ambalajlar kullanarak ürünlerin tüketiciyle buluşmasını sağlamıştır. Üretim sürecinin her aşamasında otomatik makinelerle el değmeden hijyen sistemini kurmuştur. Ürünlerin kalitesini arttırmayı ve müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiştir.

Prenses gıda san. tic. ltd. şti. üretim kalitesini ve kapasitesini artırmak için 2008 yılında antalya organize sanayı bölgesinde başlattığı fabrika inşaatını 2010 yılında bitirerek yeni fabrika binasına taşınmıştır , Antalyanın ve akdeniz bölgesinin en entegre kuruyemiş işleme tesisini kurmuştur.

Bugün Prenses Gıda Sanayi Tic. Ltd. Şti firma bünyesinde kurmuş olduğu güçlü sıcak satiş filosu ile iç piyasada, ihraç departmanı ilede yurt dışı pazarlarda ÇİTELLO ve POPSTAR markalarıyla ürettiği ürünlerini değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.


FABRİKA RESMİ

araçlar